Info

Školní družina

Třídy

Fotogalerie

       Info   

 

 

 

 

 

        Školní rok 2015/2016     

 

        50. výročí Večerníčku 

 

 

 

 


 

Třídní schůzky rodičů - zákonných zástupců

 

Ve čtvrtek 19. listopadu 2015 proběhnou od 14.00 hod. třídní schůzky rodičů - zákonných zástupců o prospěchu a chování žáků. Učitelé budou informace podávat ve svých třídách  do 16.00 hodin, v případě k nim čekajících rodičů i déle.

 


 

Zamykání studánek s lampionovým průvodem

 

Ve čtvrtek 5. listopadu 2015 vpodvečer se uskutečnilo tradiční Zamykání studánek. Děti, žáci, jejich rodiče i prarodiče, Pitíňané i přespolní se sešli na zahradě místní mateřské školky a nejdříve si vyslechli přivítání od paní Rozsypálkové, ředitelky MŠ, a poté od naší paní ředitelky Peřinové.
Na pomyslném podiu
  pak vystřídaly školkové děti naši žáčci s pásmem  podzimních básniček a písniček, za což byli odměněni náležitým potleskem. Moc se jim to povedlo!
Nad dnešním dnem pomalu převzala svou vládu tma. Ti nejmenší si rozsvítili lucerničky a barevné lampiony a společně se studánkovými vílami jsme se vydali zamknout všechny zdejší studánky.

Foto zde


       Připravit, pozor, …. jedu!

Čtvrtečního rána 5. listopadu se nemohli dočkat všichni naši čtvrťáci. Vybaveni helmou, svačinou a dobrou náladou vycestovali vlakem do Uherského Brodu na zdejší Dopravní hřiště, které ten den zahalila mlha, že by se dala krájet…
Kluci a holky si nejprve v učebně zopakovali a procvičili teoretické znalosti pravidel silničního provozu - bezpečné chování na silnici, povinnou výbavu jízdního kola, dopravní značky, průjezdy křižovatkami a mnoho dalšího. Mezitím mlha částečně ustoupila a podzimní sluníčko se snažilo prokouknout skrz mraky.
Po svačině následovala praktická výuka na dopravním hřišti. Žáci si nasadili helmy, půjčili si kola a natěšeni vyjeli na hřiště. Všichni si vyzkoušeli zastavování, objíždění překážky, předjíždění, průjezd kruhovým objezdem, vjíždění na silnici, přednost zprava i jízdu křižovatkami označenými značkami i semafory. Mohli si tak otestovat bezpečnou jízdu na silnicích a křižovatkách a posoudit, jak zvládají dopravní situace v praxi. Na správnost a bezpečnost jejich jízdy dohlížel pan instruktor. Paní učitelka Turčinková zastávala funkci chodce a přežila tuto roli ve zdraví, i když v jednom případě to bylo o fous…
Za velkou snahu byli žáci odměněni projížďkou ve šlapacích autech, kterou si náležitě vychutnali. Jen vzrůstem nejmenší Barunka by nedosáhla na pedály, tak svištěla po vozovce na dětské motorce! 
Na jaře, při naší další návštěvě, budou čtvrťáci bojovat o získání průkazu mladého cyklisty. Snad se to všem podaří!

Foto zde


VIDA!

Nevšední den plný pokusů, objevů a neuvěřitelných zážitků nás čekal ve čtvrtek 22. října 2015, kdy žáci 2. – 5. ročníku vycestovali autobusem do science centra Vida v Brně.
Na ploše téměř 5000 m2 nás čekala stálá expozice rozdělena do čtyř tematických celků – Planeta, Civilizace, Mikrosvět a Člověk. Každý si tu přišel na své – na vše jsme si mohli sáhnout, vše si osobně vyzkoušet, interaktivně a hravě jsme se učili. Zkrátka jsme objevovali nejen očima, ale všemi smysly! A co jsme doopravdy směli??? Zmrazit si vlastní stín, stát se hvězdou zpravodajství o počasí, zažít zemětřesení, odpálit vodíkovou raketu, rozpoutat tornádo, rozproudit krev v lidském srdci atd.
Kromě toho jsme navštívili i nezapomenutelnou science show Mráz a žár – představení plné experimentů, výbuchů, barev. Nemohli jsme uvěřit, že je možné zatlouct banánem hřebík, že lze vyrobit prskavku, která hoří pod vodou, ani dalším záhadám s kapalným dusíkem a suchým ledem.
Žáci si zahráli i na vědce v laboratoři, kde sami prožívali své první chemické pokusy. A že jim to v dlouhých bílých pláštích slušelo!
Plni dojmů jsme se unaveni vrátili do Pitína…  Snad se potvrdí pravidlo, že co si žáci sami vyzkouší, lépe si zapamatují!
Závěrem patří velké poděkování panu Najzrovi z Hostětína za sponzorský odvoz luxusním autobusem!


Foto zde


 

Den bez elektřiny

Podzimní putování čtvrťáků

K velké radosti žáčků naší školy jsme se z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu v úterý 20. října 2015 nemohli učit, tak jak jsme zvyklí. Naše vyučování mělo v ten den jinou podobu.
Některým třídám připravily paní učitelky strašidelný program ve škole, druháci vycestovali do bojkovského muzea a čtvrťáci se nemohli dočkat slíbeného výletu taktéž do Bojkovic. Největší obavy nám dělala nepříznivá předpověď počasí, ale… vyšlo to!
Čtvrťáci se nemohli dočkat slíbeného výletu taktéž do Bojkovic. Největší obavy nám dělala nepříznivá předpověď počasí, ale… vyšlo to!Rovnou od vlaku jsme spěchali do firmy LASK, kde nás majitel firmy, pan Zimmermann, a paní mistrová mile přivítali a provedli nás celou provozovnou studené kuchyně! To bylo mňamek! Až se nám sliny sbíhaly! Ukázali nám, jak se vyrábějí různé saláty a pomazánky, vysvětlili, na co jsou všechny stroje, míchačky, nářezáky, dokonce nás všechny zavřeli do velké lednice! Po vysvobození jsme ještě v dalším oddělení navštívili řezníka, udírnu a sklad samých dobrůtek. Paní mistrová nám slíbila, že každý dostane obložený chlebíček, který byl fakt výborný! Ale čekalo nás ještě jedno překvapení – všichni jsme si mohli vzít právě vyrobeného tvarohového Meďoše! Mňam a velké poděkování!
Poté jsme se vydali lesní pěšinkou na náš druhý cíl – zámek Nový Světlov, kde nás paní průvodkyně provedla místnostmi, kde se zastavil čas! Okouzlily nás křišťálové lustry, zámecké lože, obrovské obrazy, svatební síň, vyprávění o katovi a čekal nás fyzický výkon – vystoupat 75 schodů na zámeckou věž! To byl výhled! Šla vidět i střecha pitínského kostela! Pokochali jsme se na všechny strany – podzim zbarvil koruny stromů do žlutozlatých odstínů a shora to byla úžasná podívaná! Ani se nám nechtělo dolů...
Pak už honem udělat poslední fotky ze zámeckého parčíku, sejít po pěšině zpět do města, nasednou na autobus, doma vše vylíčit rodičům a smlsnout si na Meďošovi…

                  
Foto zde

Druháčci putovali historií

V minulém týdnu naši druháčci navštívili Muzeum Bojkovic. Zde byl pro ně připraven příjemný program, který byl přizpůsoben jejich věku i vědomostem. Žáci měli možnost poslechnout si povídání o řemeslech, vzpomínali s pohádkou o Krtečkovi na výrobu plátna a bádali, jak nástroje k jeho výrobě vypadaly opravdu. Navštívili také kapli a dobovou školu, ale na plné čáře pro ně zvítězila ukázka domácností a jejich vybavení. Strávili společně i chvilku odpočinku v obývacím pokoji a nadšeně poslouchali výklad. Velmi se jim líbila možnost hádat, na co se staré předměty používaly a bylo vidět, že se žáci nejen zabavili, ale že si také odnesli spoustu nových a zajímavých informací.  Za všechno paní Mgr. Hamrlíkové moc děkujeme.

Strašidelný den ve 3. třídě

I když jsme si v úterý nemohli posvítit, vůbec nám to nevadilo! Naše třída byla naopak velmi ráda, protože jsme se všichni změnili na strašidla a zábavy jsme si užili až až. Co ale zahrnuje takový strašidelný den? Společně s žáky jsme tvořili nápady a návrhy, co si představí, když se řekne strašidelný den. 
Nejdříve jsme si vyrobili jmenovku, neboť každé správné strašidlo nějaké jméno přece má.  Po vydatné a namáhavé práci nám trochu vyhládlo, a tak jsme si udělali strašidelnou hostinu. Zdobili jsme, vyráběli jsme a vymýšleli jsme nejrůznější podoby a tvary z běžných potravin.
Jelikož se mezi námi objevilo pár čarodějů a čarodějnic, bylo potřeba něco vykouzlit. Pokusem jsme vyčarovali hada, který nám vylézal z úkrytu. Také jsme si
zahráli pár her, díky kterým jsme se mohli pořádně proběhnout v tělocvičně. Jen aby nás duch nestáhl do své říše!
Nejmocnějším pánem je čas. Nás také doběhl i s naším strašidelným dnem. Rozloučili jsme se tedy společně a vrátili jsme se do našich vlastních podob. Tímto kouzelný den plný úkolů a her skončil, ale určitě nás ještě čeká další dobrodružství. 

Foto zde

 


Beseda s důchodci

Tak jak už každý rok, patřil měsíc říjen také našim důchodcům. Letos se Beseda s důchodci uskutečnila 15.10. 2015. Všichni byli sezváni na čtrnáctou hodinu do sálu Kulturního domu v Pitíně, kde byl pro ně připraven bohatý program. Po uvítacím proslovu starosty obce následoval zábavný program dětí nejdříve z místní MŠ, poté našich školáčků a své pásmo předvedl i Pitíňánek.
Přednesené básničky, veršované pohádky i zazpívané písničky od našich žáků rozjasnily tváře nejedné babičky a dědečka.

Všichni se budeme opět těšit na další setkání s našimi seniory a všem přejeme, aby jim zdravíčko a dobrá nálada vydržela i nadále!

Foto zde


Soutěž Vesnice roku   -    celostátní kolo

Soutěž Vesnice roku se koná 4. září 2015 v 9.00 hod.

 


Plavání

Výuka plavání bude zahájena v pátek 18. 9. 2015. Bude se jezdit každý pátek až do 22. ledna 2016.

Před výukou plavání je potřeba vyplnit prohlášení rodičů o zdravotní způsobilosti žáků a udělení souhlasu s prováděním plavecké výuky u jiného subjektu (předáno žákům).

Na plavání s sebou: - plavky, ručník, mýdlo nebo sprchový gel, igelitovou tašku na boty, koupací čepici v případě delších vlasů.

Doporučujeme: - v případě chladného počasí  teplé oblečení, do autobusu sáček pro případ nevolnosti.

 


 

Záhájení školního roku 2015/2016

Milí žáci, vážení rodiče,

kniha prázdnin a letních dovolených nám nabízí už jen pár řádků poslední kapitoly. Pomalu a jistě se nám otevírá kniha nového školního roku 2015/2016. V naší škole začneme otevírat stránky v úterý 1. září 2015. Slavnostní zahájení školního roku proběhne v jednotlivých třídách  v 7.40 hodin. Naše nové žáčky - prvňáčky slavnostně přivítáme za přítomnosti rodičů, prarodičů a pana starosty.

 Šťastné vykročení do nového školního roku a v něm mnoho úspěchů Vám přejí všichni zaměstnanci školy.

V úterý se rozejdeme v 8.30 hodin. V tomto dni nebude fungovat školní družina.

Provoz školní družiny  je zajištěn od středy 2. září 2015 a bude přizpůsoben požadavkům rodičů.

Výdej obědů  je zajištěn rovněž od středy 2. září 2015 pro žáky, které je potřeba přihlásit ke stravování u paní vedoucí Z. Polanské v MŠ.

 


2013/2014

 

 

Srdečně zveme na

ODEMYKÁNÍ STUDÁNEK s LAMPIONOVÝM PRŮVODEM

 

které proběhne ve čtvrtek  27. 3. 2014.

Sraz je v zahradě mateřské školy v 17.45 hod., kde společně s dětmi, žáky a dalšími příznivci odemkneme studánky a lampionovým průvodem je probudíme ze zimního spánku.Nezapomeňte na lampiony. Večerní vycházka bude již tradičně zakončena horkým nápojem a dobrotami tentokrát na dětském hřišti u základní školy.

 

 

 


Naše škola v televizním vysílání v regionálních zprávách - Události v regionech - Brno

dne 17. února 2014 v 18.00 hod.


Kdo to nestihl nebo neměl možnost se podívat, může zde:

1. přímé vysílání  zde

2. zpráva ČT zde

 


 

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ DIGITÁLNÍCH TŘÍD

 

Ve čtvrtek 13. února 2014 proběhlo v naší škole  slavnostní otevření digitálních tříd. Otevíralo se na dvakrát. Jednou dopoledne, za účasti radního Zlínského kraje PaedDr. Petra Navrátila, místostarostky Hostětína Naďi Hamšíkové, starosty Pitína Martina Zálešáka, místostarosty Mgr. Davida Lukáše, pana Libora Lukáše, pana faráře Zdeňka Graase,  zástupce firmy AV Media Ing. Hanuše Horáka, členky školské rady Andrey Vrbové, sponzorů, ředitelů a zástupců okolních škol.
Po přestřihnutí pásek jedné a druhé třídy, ukázali naši druháčci, jak se s touto technikou během tří týdnů naučili pracovat a jak lze dotykové netbooky ve vyučování využívat.  Práci na netboocích si zároveň s druháčky vyzkoušeli i p. L. Lukáš se starostou M. Zálešákem,  místostarosta D. Lukáš a ředitelky ze ZŠ Újezdec a ZŠ a MŠ Vlčnov. Že to všichni zvládli, není pochyb. Po ukončení ukázky sklidili všichni velký potlesk. Žáci pátého ročníku předvedli využití přenosných netbooků k ověřování svých znalostí, a to testem, který obsahoval učivo z matematiky a českého jazyka. Sice samé jedničky nebyly, ale všichni zvládli test nad 60 %. Po krátké přestávce se přítomní seznámili s digitální třídou z pohledu procesu vzdělávání, s jejími možnostmi, výhodami a využitelností. Celé dopoledne bylo ukončeno diskusí a prohlídkou naší školy.
Odpoledne jsme se přichystali na druhé otevření, tentokrát za přítomnosti našich zastupitelů, rodičů a přátel školy. I tady přítomní viděli ukázku práce žáků pátého ročníku a při testovaní se k nim přidali i nebojácní účastníci. Někteří získali z testu výbornou a někteří zjistili, že to není až tak jednoduché a museli by chvilku trénovat, než by si práci na malém netbooku osvojili.
Všem přítomným děkuji, že spolu s námi - žáky a pedagogy - naše digitální třídy slavnostně otevřeli.
Na závěr bych chtěla všechny ujistit, že naše škola nevyučuje jen přes digitální techniku. Digitální třídu bereme jako další vyučovací metodu, kterou je dnes potřeba zařadit do výuky. Je potřeba žáky naučit, k čemu je vlastně počítač, jak se má využívat a jaké má možnosti, kromě té, kterou si našli žáci sami. V naší škole nadále budeme pracovat  s učebnicemi, s knihami, budeme psát, číst, manipulovat s pomůckami tak, abychom rozvíjeli všechny dovednosti a kompetence našich žáků, jak nám to stanovuje náš vzdělávací program, a tím naplňujeme cíle rámcově vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.
Digitální třídy byly financovány z projektu EU peníze školám.

 

Foto - dopolední slavnostní otevření - zde
Foto - odpolední slavnostní otevření - zde

 

Přečtěte si, co o nás napsali v tisku.  

 


 

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

 

K  zápisu přišlo celkem 12 dětí. Níže přikládáme dokument – Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání.

                    

                Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání - zde


Paní učitelky navodily příjemnou atmosféru, kterou dokreslili naši žáci  v pohádkových převlecích. Paní učitelky spolu s pohádkovými bytostmi prověřovaly u předškoláčků správnou výslovnost, poznávání barev, matematickou představivost, zručnost a spoustu dalších věcí. Zpívalo se, recitovalo, kreslilo, počítalo, cvičilo, ale hlavně byla legrace. Naši žáci - pohádkové bytosti také prováděli budoucí prvňáčky po škole, aby věděli, na co se mají od září těšit.
:-)

                      

                                                                        Těšíme se na nové žáčky:-)
     Foto zde                                                                                                                         


 

                                                                            Zveme rodiče, zákonné zástupce a další  na

 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ DIGITÁLNÍCH TŘÍD

                  u nás ve škole, které se uskuteční
 
               ve čtvrtek 13. února 2014 v 15.00 hod.

Program:  -   slavnostní otevření
               -   ukázka výuky s digitální třídou
               -   představení digitální třídy s možností si ji vyzkoušet

         Digitální třídy jsou financovány z projektu EU peníze školám.   
 

Měsíční plán akcí na leden     kategorie Měsíční plán


TŘÍDNÍ SCHŮZKY ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ

 

V pondělí 13 .1. 2014 proběhnou od 14.00 hod. schůzky zákonných zástupců s učiteli ZŠ o prospěchu a chování žáků. Učitelé budou informace podávat ve svých třídách  do 16.00 hodin, v případě k nim čekajících rodičů i déle.

 


Rozsvícení pitínského stromečku 7. 12. 2013

VÁNOCE JSOU UŽ TADY

V sobotu 7. 12. 2013 jsme všichni přivítali Vánoce v Pitíně. Opět jsme se sešli u obecního úřadu, abychom rozsvítili pitínský stromeček. Strom věnovala rodina Urbánkova a byl ozdoben novým osvětlením, které se bude rok co rok doplňovat. Každý kdo přišel, si mohl zazpívat, zhlédnout program žáků základní školy, dětí z  Domu dětí a mládeže z Bojkovic, vánoční program folklorního souboru Světlovan a poslechnout si koledy mužského sboru Vavřineček. 

Součásti programu proběhlo vyhodnocení dvou soutěží: soutěž pro žáky - O nejpěknější perníček, které se zúčastnilo 26 žáků a soutěž pro rodiče - O nejpěknější perníkovou chaloupku. Výherci byli odměněni dárky, které věnoval starosta, místostarosta a základní škola. Nejpěknější chaloupka byla vydražena.

Během celého programu jste si mohli prohlédnout a zakoupit výrobky našich občanů. Mohli jste se zahřát výborným punčem nebo svařákem, který pro vás připravili fotbalisté nebo horkou domácí medovinou od místních včelařů. Mohli jste ochutnat zabijačkové speciality od našich hasičů, brámboráčky a frgály od žen z Červeného kříže a posilnit u myslivců výborným zvěřinovým gulášem nebo kyselicí.

Celé dění bylo již tradičně uzavřeno krásným ohňstrojem, který sponzorovali – p. L. Lukáš, firma Jamibo – p. J. Jál, ZS Pitín, a.s. – p. J. Šašinka, Nástrojářství s.r.o. – p. M. Klimeš, Tvar steel s.r.o – p. P. Kavkou, Pohostinství Pitín – p. L. Hasoň, Kavárna JH Holzer s.r.o. p. Holzerovou, p. V. Peřina.

Děkuji všem, ketří se podíleli na přípravě a organizaci této události.

ředitelka školy Mgr. Jana Peřinová        

Foto zde


 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA LOGICKÉ OLYMPIÁDY

 

V pátek 8. 11. 2013 se ve Zlíně na Univerzitě T. Bati se konalo krajské kolo logické olympiády, které ho se zúčastnil ná š žák 5. ročníku Vojta Lukáš a skončil na krásném 9. místě.

K jeho úspěchu mu gratulujeme.

Více zde

 


 

TŘÍDNÍ SCHŮZKY ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ

 

Ve čtvrtek 21 .11. 2013 proběhnou od 14.00 hod. schůzky zákonných zástupců s učiteli ZŠ o prospěchu a chování žáků. Učitelé budou informace podávat ve svých třídách  do 16.00 hodin, v případě k nim čekajících rodičů i déle.

 


 

Měsíční plán akcí na listopad     kategorie Měsíční plán

 


 

ZAMYKÁNÍ STUDÁNEK S LAMPIONOVÝM PRŮVODEM

 

Ve čtvrtek 31. října 2013 v podvečer  se na zahradě mateřské školy sešli děti, žáci, jejich rodiče, paní učitelky a další příznivci, aby uspali naše pitínské studánky k dlouhému zimnímu spánku. Víly zamkly studánky klíči na deset západů tak, aby je nikdo nemohl probudit a mohly v klidu, v mrazivém tichu odpočívat a nabrat sílu do jara.  Klíče předaly do úschovy Zimnímu králi, který je bude do jara hlídat. 
Podvečerní procházkou se svítícími lampiony jsme se všichni prošli naší vesničkou, abychom i ostatní studánky k spánku uložili. Dlouhý průvod plný blikajících světýlek nemohl nikdo přehlédnout.

Večerní zamykání a procházku jsme ukončili v zahradě mateřské školy, kde na nás čekal horký nápoj, sladké občerstvení a ohnivé překvapení. Žonglování s ohnivými koulemi v podání skupiny  Fire or Die  nikdo nečekal. Však taky jejich vystoupení bylo odměněno úžasem a velkým potleskem.

 

Foto zde


 

Měsíční plán akcí na říjen     kategorie Měsíční plán

 


 

 

SPORTOVNÍ  DEN

 

Ve čtvrtek 12. září jsme ve sportovním areálu Niva strávili pěkné dopoledne. Počasí velmi přálo, a tak  si děti  vyzkoušely své schopnosti v několika disciplínách. Soutěžili jsme v hodu kriketovým míčkem, vytrvalostním běhu, běhu na 60 metrů, překážkovém běhu a skoku do dálky. Všichni se velmi snažili, mnozí se své výkony snažili zlepšovat dalšími a dalšími pokusy.  Rekordmany naší školy se stali tito žáci a žákyně:

Foto zde


 

PŘEHRADA KOLELAČ

 

První školní týden jsme zakončili příjemnou podzimní vycházkou. V pátek 6. září 2013 se celá škola vydala na výšlap k přehradě Kolelač. Vydali jsme se po cyklostezce směrem na Bojkovice a u vodárny jsme odbočili k přehradě. Tady nás už čekal pan hrázný, který nás zavedl až na hráz. Tam nám povyprávěl, kam voda z přehrady putuje a jaké má využití. Díky tomu jsme se dozvěděli další informace o vodě v našem okolí, kterou společně pozorujeme a chráníme.

Cestou zpět jsme se zastavili na starém pitínském nádraží, kde jsme měli možnost podívat se a pohladit si místní koníky. Žáci se kromě toho po  cestě bavily sběrem bedlí a pozorováním zvířat a stromů.

Foto zde


Správné držení – špetkový úchop

Informace pro rodiče:  Jak správně psát a jak správně kreslit

  a další důležité a zajímavé informace se můžete dočíst na stránkách zde


 

Měsíční plán akcí na září      kategorie Měsíční plán

 


 

 

     Zahájení školního roku

 

V pondělí 2. 9. 2013 přišli k nám do školy kromě našich loňských žáků i noví prvňáčci. Všichni  noví žáčci, jejich rodiče a třídní paní učitelka čekali, až uslyší první zvonění. Zvonek jim odstartoval další důležitou část jejich života. Jejich cílevědomé vzdělávání, ve kterém je budou všichni kolem nich podporovat. Po krátkém přivítání a přání, které jsem pronesla já a náš host,  pan starosta Martin Zálešák, se žáci začali navzájem seznamovat s paní třídní učitelkou Bc. Marcelou Polanskou. Dobrý start si žáci sami odzvonili na zvonečcích, které jim pro štěstí darovala.

I já jim ještě jednou přeji hodně radosti z poznávání, hodně pěkných zážitků a spokojenosti v naší škole.

Foto zde

ředitelka  Jana PeřinováOtvíráme kurzy pro dospělé:          Angličtina
                                                     Francouzština            více čtěte zde
                                                     Keramika

 

Milí žáci, rodiče.

Prázdniny nám uběhly jako voda a pomalu přichází čas vrátit se do školních lavic.

Vím, že tuto zprávu přijímáte s různými pocity. Naši nejmenší, prvňáčci - plni očekávání určitě 2. září ráno nebudou moci dospat.

Školní rok 2013 - 2014 bude zahájen v pondělí 2. září 2013 v  7:40.

Všichni se však ještě dlouho ve vzpomínkách budeme vracet na místa, kde jsme strávili čas prázdnin, poznali nové kamarády a získali nové zážitky.

V letošním roce bude navštěvovat naší školu 59 žáků v pěti ročnících. I letos se bude vyučovat každý ročník samostatně v hlavních předmětech tj. MA, ČJ, AJ, PRV, PŘ a VL. Žáci budou spojeni ve výchovách - VV, PČ, HV, TV.

První ročník naučí číst a psát paní učitelka Bc. Marcela Polanská, na druhý ročník bude dohlížet paní učitelka Mgr. Adéla Janková, třetí ročník převezme paní učitelka Mgr. Kateřina Ševčíková, čtvrtý ročník si ponechala paní učitelka Mgr. Edita Strnková a nad pátým ročníkem budu držet ochrannou ruku já - Mgr. Jana Peřinová.

Mé největší přání je, aby se v naší škole všichni cítili jako doma. Je to přece škola nás všech, škola, kde se budeme denně setkávat, učit se, povídat si, sportovat, objevovat a poznávat nové světy, škola vás -  žáků, pedagogických i správních zaměstnanců, škola vašich rodičů i prarodičů, škola, kde prožijeme kus společného života.

Přeji vám všem hodně zdraví, spokojenosti a úspěšný celý školní rok. Dveře mé ředitelny a všech paní učitelek, paní vychovatelky jsou pro vás vždycky otevřené.

 

                                                                        Mgr. Jana Peřinová

                                                              ředitelka školy